Kolejna odsłona warsztatów szycia odzieży

Muzealna pracownia krawiecka będzie w tym roku pękać w szwach.. i to dosłownie! Już od lipca ruszamy z VIII edycją Industrialnej Fabryki Talentów, która wypełni pofabryczne przestrzenie atmosferą pełną kreatywności, projektowania, szycia, gdzie głównym tematem będzie oczywiście żyrardowski len!

W ramach projektu zostaną poprowadzone trzy cykle warsztatów:

• Projektowanie i szycie odzieży lnianej – nabór rusza 17.06.2024
  • Industrialny design – nabór rozpoczniemy 25.06.2024
  • Projektowanie oraz szycie lnianych dodatków – o terminie naboru poinformujemy w sierpniu.

Szczegóły dostępne są w Regulaminie udziału.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Ze względu na limit miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na maila: biuro@muzeumlniarstwa.pl. Więcej informacji pod wskazanym adresem mailowym lub pod numerem telefonu 792 112 500.

UWAGA! W okresie do 25.06. przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia na warsztaty „Projektowanie i szycie odzieży lnianej”.

Do pobrania:

REGULAMIN UDZIAŁU

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA

Zadanie publiczne pn. Industrialna Fabryka Talentów – organizacja warsztatów edukacyjnych z historią w tle dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego